• Kontakt

HOME

Polygon 1

PRODUKTY

Polygon 1

Produkcja suplementów diety w postaci stałej

Tabletki/Kapsułki twarde/
Susz / Ekstrakty roślinne/ Kapsułki miękkie

Produkcja suplementów diety w postaci stałej

TABLETKI

KAPSUŁKI TWARDE

EKSTRAKTY
ROŚLINNE

SUSZ

KAPSUŁKI MIĘKKIE

Do produkcji suplementów diety w postaci stałej używamy naturalnych i całkowicie bezpiecznych składników. Wśród nich są nie tylko popularne i dobrze znane, ale także rzadkie składniki.

Nasi technolodzy nieustannie badają nowe aktywa, opracowując innowacyjne receptury, aby produkty klientów były jeszcze bardziej wydajne i użyteczne.

Jedyne co pozostaje niezmienne: wysokie wymagania dotyczące przychodzących surowców i wielostopniowa kontrola jakości.

Produkcja suplementów diety w postaci stałej

Pasteryzacja
Nasze zaplecze produkcyjne umożliwia produkcję pasteryzowanych naturalnych syropów, soków i napojów ze świeżych owoców, warzyw, jagód i ziół.

Pasteryzacja pozwala zachować ważne właściwości odżywcze produktów bez stosowania syntetycznych i chemicznych konserwantów. Jednocześnie umożliwia zachowanie właściwości smakowych, wydłużając okres przydatności do spożycia gotowych produktów.

Suplementy diety w postaci płynnej są w stanie skoncentrować maksimum przydatnych substancji i właściwości. Niezależne badania wykazały, że właśnie płynna forma suplementów diety jest wchłaniana cztery razy szybciej i skuteczniej. Faktem jest, że do ich pełnego wchłonięcia organizm zużywa mniej energii i czasu, ponieważ płyn jest naturalnym środowiskiem dla organizmu.