Suplementy diety w postaci płynnej
Możemy wykonać dla Państwa usługę rozlewu suplementów diety itp. produktów w postaci płynnej o pojemnościach od 20ml do 2000ml. Prowadzimy rozlew do butelek szklanych oraz z tworzyw sztucznych, zamykanych zakrętkami metalowymi lub z tworzyw sztucznych.
Suplementy diety w postaci kapsułek, tabletek
Napełniamy i konfekcjonujemy kapsułki żelatynowe oraz celulozowe w rozmiarach #0 i #1, dowolnymi ekstraktami roślinnymi i podobnymi. Wykonane przez nas kapsułki, jak również powierzone (także miękkie) blistrujemy, napełniamy w słoiczki, pakujemy w kartoniki.
Usługi inne: co-packing, etykietowanie, obkurczanie, przepakowywanie
Wykonujemy usługi polegające na etykietowaniu produktów (etykiety tradycyjne), obkurczaniu (sleevowaniu) etykietami termokurczliwymi na produktach, datowaniu (nadruk czarny i żółty), przepakowywaniu, pakowaniu w kartoniki, formowaniu produktów/zestawów okolicznościowych, itp.
Park maszynowy
Dysponujemy kapsułkarkami, blistrownicami, mieszalnikami, homogenizatorami, napełniarkami tłokowymi, pneumatycznymi, grawitacyjnymi, pasteryzatorami przepływowym i objętościowym, etykieciarkami, tunelami obkurczającymi etykiety typu sleeve, drukarkami serii i daty ważności, zgrzewarkami indukcyjnymi.
Copyright (c)2018, All Rights Reserved.